ROCA Business centrum

Business centrum ROCA

Aj vy si môžete kúpiť svoju vlastnú kanceláriu

O projekte

Business centrum ROCA je ideálnym miestom pre Vašej podnikanie. Aj vy si môžete kúpiť svoju vlastnú kanceláriu, pričom platíte len služby, zatiaľ čo Vaša kancelária/priestor sa pravidelne zhodnocuje, ako investícia.

Business centrum ROCA je nielen administratívny komplexom, zelenou stavbou s najmodernejšími technológiami. modernou architektúrou a nízkymi režijnými nákladmi, ale navyše ponúka komplexné služby vďaka ROCA centru a to: lobby kaviareň pri vstupe a 24 hodinová recepcia hotelového typu, kongresová miestnosť, možnosť invidivuálneho prenájmu rokovacích miestností, možnosť ubytovania pre Vašich obchodných partnerov v hoteli ROCA, reštauračné služby.

O PROJEKTE

Lokalita

Umiestnenie projektu Business cenrum ROCA pomôže rozvoju Vášho podnikania. Blízkosť centra mesta a zároveň skvelé dopravné napojenie na všetky hlavné ťahy. Vďaka príjazdu z dvoch ulíc – Južná trieda/Rastislavova ulica si Vás jednoducho nájdu Vaši zákaznici a túto polohu ocenia aj Vaši obchodný parnteri a zamestnanci.

  • Širšie centrum mesta Košice – Juh
  • Vynikajúce dopravné napojenie
  • Možnosť parkovania pre klientov v areáli ROCA centra
  • Hotel ROCA ponúkajúci všetky služby pre obchodných cestujúcich s reštauráciou a kongresovou miestnosťou
LOKALITA

Ponuka priestorov v Business centrum ROCA

Prejdite myšou na požadované poschodie pre zobrazenie ponuky podlažia

Nájdete nás v Košiciach

V budove Fabriky 48 na Južnej Triede 48

Chceli by ste sa dozvedieť viac?

Napíšte nám

Súhlasíte so spracovaním Vami zadaných údajov za účelom zodpovedania otázky či podnetu adresátom správy, ktorým je realitnysystem.sk. Bližšie informácie o spracovaní a ochrane osobných údajov nájdete v sekcii "GDPR - Spracovanie osobných údajov".

kód
Obnoviť
Správu sa nepodarilo odoslať
Správa úspešne odoslaná