O nás

Kto sme, čo robíme a kde sídlime

Realitný systém tyrionreal

Realitný systém tyrionreal je produkt spoločnosti Webforrent s.r.o. ktorá vznikla v roku 2016 v Košiciach.

WebforRent s.r.o. sa od založenia zaoberá vývojom CMS a CRM systémov, ktoré sú založené na programovacom jazyku PHP a relačných databázových systémoch. WebforRent si zakladá na tom, že jej produkty využívajú len najmodernejšie technológie, knižnice a serverové riešenia. Realitný systém tyrionreal je modul v CMS tyrion, ktorý je modulárny, objektovo naprogramovaný systém primárne určený na správu obsahu webových stránok.

WebforRent s.r.o. si pri tvorbe webových riešení zakladá na technické SEO a na kvalitu všeobecne.

V portfóliu WebforRent môžete nájsť tiež:

  • Reštauračný modul - plnohodnotný modul pre reštauračné web stránky, ktorý ponúka tvorbu denného/týždenného menu, jedálnych lístkov ako aj nápojových lístkov. Tie je možné zobrazovať ľubovoľne na web stránke, podľa potreby.
  • Katalógový modul - plnohodnotné riešenie v prípade ak nepotrebujete e-shop, ale chcete len zobrazovať svoje produkty na web stránke. Tie môžete radiť do kategórii, tagovať ich a ľubovoľne zobrazovať na web stránke.
  • CRM - systém na riadenie vzťahov so zákazníkmi - v tomto riešení sa skrýva mnoho modulov ako napr. produkty, skladové hospodárstvo, objednávky, tvorba cenových ponúk, generovanie a tlač faktúr, rezervačný systém, napojenie na SMS bránu, napojenie na pokladne ELCOM a iné.
  • Systém na spracovanie skladových zásob - je systém, ktorý spracováva interné a externé skladové zásoby, dostupnosť produktov, popisy produktov a následnú distribúciu údajov pre jednotlivých odberateľov podľa potreby.

Team WebforRent s.r.o.

Jozef Maďar
CEO & Co-founder

Ing. Richard Václavik
Programátor

Späť