O nás

Realitný systém

TyrionREAL je produkt spoločnosti WebforRent s.r.o.

Naša spoločnosť sa od založenia v roku 2016 zaoberá vývojom softwaru, tvorbou web stránok, e-shopov a portálových riešení na mieru.

Webové riešenia tvoríme na nami napísanom CMS/CRM systéme s názvom CMS Tyrion. To nám umožňuje efektívne riešiť technické SEO, rýchlosť načítavania web stránok, zabezpečenie webov, ale aj ochranu proti spamu.

Naše web stránky majú veľmi kvalitné SEO výsledky, najme čo sa týka prirodzených pozícii vo vyhľadávačoch a to chcete .

Nájdete nás

V Košiciach na Južnej Triede 48 v krásnej budove FABRIKY 48 pri veľkej križovatke, ako je Ryba Košice, hneď vedľa policajnej akadémie.

V portfóliu WebforRent nájdete tiež:

Reštauračný modul – plnohodnotný modul pre reštauračné web stránky, ktorý ponúka tvorbu denného/týždenného menu, jedálnych lístkov ako aj nápojových lístkov. Tie je možné zobrazovať ľubovoľne na web stránke, podľa potreby.

Katalógový modul – plnohodnotné riešenie v prípade ak nepotrebujete e-shop, ale chcete len zobrazovať svoje produkty na web stránke. Tie môžete radiť do kategórii, tagovať ich a ľubovoľne zobrazovať na web stránke.

CRM – systém na riadenie vzťahov so zákazníkmi – v tomto riešení sa skrýva mnoho modulov, ako napr. produkty, skladové hospodárstvo, objednávky, tvorba cenových ponúk, generovanie a tlač faktúr, rezervačný systém, napojenie na SMS bránu, napojenie na pokladne ELCOM a iné.

Systém na spracovanie skladových zásob – je systém, ktorý spracováva interné a externé skladové zásoby, dostupnosť produktov, popisy produktov a následnú distribúciu údajov pre jednotlivých odberateľov podľa potreby.

Nájdete nás v Košiciach

V budove Fabriky 48 na Južnej Triede 48

Chceli by ste sa dozvedieť viac?

Napíšte nám

Súhlasíte so spracovaním Vami zadaných údajov za účelom zodpovedania otázky či podnetu adresátom správy, ktorým je realitnysystem.sk. Bližšie informácie o spracovaní a ochrane osobných údajov nájdete v sekcii "GDPR - Spracovanie osobných údajov".

kód
Obnoviť
Správu sa nepodarilo odoslať
Správa úspešne odoslaná