Web stránka pre realitnú kanceláriu | realitný web

TyrionREAL

Kvalitný web, administrácia, SEO a aj exporty

Naše riešenie realitnej web stránky Vám dáva kvalitu za rozumnú cenu. S TyrionREAL dostanete všetky funkcie webu, ktoré potrebujete.

Ozvite sa nám, dohodneme si stretnutie, alebo online prezentáciu a budete spokojný.

Web stránka pre realitnú kanceláriu

Funkcie

Čo získate
s naším webom

Kvalitnú prezentáciu Vašej firmy

Jednoduchú správu nehnuteľností

Možnosť exportovať ponuky

Manažment maklérov

Nahrávanie dokumentov k nehnuteľnostiam

Vodotlač na fotografiách

Ako to prebieha?

Na základe Vášho výberu, Vám naši programátori pripravia web stránku. Následne si stránku môžete spravovať sami. Máte možnosť pridávať, meniť prvky webu, obsah, fotogalérie a samozrejme ponuku nehnuteľností. Ak nemáte čas riešiť obsah na webe, tak Vám tieto úpravy vieme zabezpečiť my.

Aké sú výhody?

Realitná web stránka je pre svoju cenovú dostupnosť, rýchlosť dodania, ale aj pre možnosť úprav, skvelým riešením. Ideálna pre realitné kancelárie, realitných maklérov, developerské projekty a weby pre nehnuteľnosti.

Výhodou je responzivita stránok, to znamená, prispôsobenie stránok všetkým typom zariadení: telefónu, tabletu, notebooku a stolovému počítaču.

Grafika web stránky na mieru

Pripravíme Vám web úplne na mieru. Grafika webu, funkčnosť webu ale aj kompletná úprava administrácie TyrionReal podľa Vašich požiadaviek.

Ste náročný klient a hľadáte jedninečné riešenia? Sme tu pre Vás. Pripravíme Vám realitnú web stránku na mieru s možnosťou exportu alebo importu na realitné portály.

Web stránky pre developerov

Ste developer a požadujete realitný web s možnosťou vizualizácie pozemkov a obytných priestorov?

Pripravíme Vám stránku, kde si potencionálny klienti môžu vybrať svoj vysnívaný byt alebo dom. S možnosťou výberu poschodia, konkrétneho bytu, ale aj prezerania 3D vizualizácie objektov a to všetko z pohodlia domova.

Web stránka pre realitnú kanceláriu

Často kladené otázky

Nájdete nás v Košiciach

V budove Fabriky 48 na Južnej Triede 48

Chceli by ste sa dozvedieť viac?

Napíšte nám

Súhlasíte so spracovaním Vami zadaných údajov za účelom zodpovedania otázky či podnetu adresátom správy, ktorým je realitnysystem.sk. Bližšie informácie o spracovaní a ochrane osobných údajov nájdete v sekcii "GDPR - Spracovanie osobných údajov".

kód
Obnoviť
Správu sa nepodarilo odoslať
Správa úspešne odoslaná